YAZARLAR

TÜRK FUTBOLUNUN YÜZ KARASI (arda turan) !

Ülkemizde kendini sporcu sanan Arda TURAN isimli şahsiyet yine skandallarıyla gündemi işgal etmeye devam ediyor. Arda TURAN Türkiye-Makedonya hazırlık maçı sonrasında değerli mestektaşımız Bilal MEŞE ‘ye dayak atması ve ağza alınmayacak küfürler etmesiyle bir kez daha gündeme oturdu. Daha önce de Avrupa Kupası sonrasında prim skandalıyla olumsuz sicili olan Arda şöhret ve paranın verdiği şımarıkla olsa gerek önüne gelene hakaret ve küfür etmeye devam ediyor.

Futbolcu kimliğinden ziyade kabadayı kimliğiyle Türk ve Dünya kamuoyunda yerini çokta aldı. Ukalaca tavırlar insanları hor görmesi her önüne gelene ağız dolusu küfürler savurması meziyetlerinden sadece birkaçı . açıkçası futbol oynamak dışında birçok şeyi yapıyor. kendisine yapılan eleştirilere de küstahça cevap vermeye devam etmesi de cabası. hatta bununla da yetinmeyip yaptıklarından pişman olmadığını aynısını yine yapacağını dile getiriyor ve tehditler savuruyor.

Biz de buradan soruyoruz…

Arda Turan şarlatanı sen kimsin?

ve kimi tehdit ediyorsun?

Mafya mısın?

Kabadayı mısın?

Bu gücü kim ya da kimlerden alıyorsun?

Türk futboluna bu güne kadar ne kazandırdın?

Birilerinin rica minnetiyle bu takımda oynadığını ne çabuk unuttun?

Seni mahalledeki maçlarımızda dahi oynatmak istemiyoruz artık.

Umarım Arda TURAN bu yazılanlardan bir ders çıkarır ve kendisine kısa süre içerisinde çeki düzen verir. Türk medyasında da olan isteğimiz gündem olmak için nahoş olaylarla Türk futboluna saygısızca davranan bu şahsı lütfen montajlamayalım.

Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün değerli bir vecizesiyle sözlerimi noktalamak istiyorum…

“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”.Umarım bir sonraki yazımızda ahlaklı ve örnek bir sporcuyu gündemize taşımak dileğiyle…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla