EKONOMİOTOMOBİLSON DAKİKA

Tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor! Ödemeler için son 1 hafta…

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde 31 Ocak 2019 tarihine kadar ödemelerin yapılması gerekiyor. Bankalar MTV ödemeleri için taksit kampanyası düzenliyor. İşte MTV taksit ödemelerinin yapıldığı bankalar…Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ödemek için süre kısalıyor. 31 Ocak 2019 tarihine kadar ödemelerin yapılması gerekiyor. Bazı bankalar MTV ödemeleri için taksit kampanyası düzenledi.

Ziraat Bankası

Bankkart Combo ile Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 3 taksit ile ödeyebiliyorsunuz.

Vakıfbank

Vakıfbank Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 2 taksite bölüyor.

Halkbank

1 Ocak– 05 Şubat 2019 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden, Halkbank Mobil, Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr’den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleştiriliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası

TEB Bonus kartlarıyla yapılacak MTV ödemeleri 2 taksit olarak gerçekleştirilecek

Akbank

Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi 2 taksit, Axess Mobil’den yapılan ödemelerde ise 3 taksitle gerçekleştiriliyor.

Garanti Bankası

2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine ücretsiz 2 taksit, GarantiPay ile ödemelere ücretsiz 3 taksit yapılabiliyor.

İş Bankası

İş Bankası 300 lira ve üzerindeki Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Vergi Dairesi’nden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılarak ödenmesi halinde2 taksit yapacak.

Yapı Kredi Bankası

1-31 Ocak tarihleri arasında 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinize Yapı Kredi’den 2 taksit, gib.gov.tr’den Yapı Kredi Pay ile 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2019 Ocak 1.taksit MTV ödemelerini 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında 2 taksitle ödeyebilecek.

Şekerbank

Şeker Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr ‘den yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 2 taksit yapabiliyorsunuz.

ING Bank

ING Bank, 31 Ocak 2019’a kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ING kredi kartıyla, ING Mobil ve ING İnternet Şubesi’nden ödenmesi halinde 3 taksit, Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden ödenmesi halinde ise 2 taksit yapacak.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk MTV ödemelerini 3 taksite bölüyor.

Albaraka Türk

MTV ödemelerini Albaraka Worldcard ile yapacak olanlar 2 taksitten faydalanabiliyor.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla