POLİTİKASON DAKİKA

Talat Atilla’dan yeni açıklama: Bana haberi getiren aktif bir CHP milletvekili

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın ‘Beştepe’ye giden CHP’li’ iddiasındaki kaynağı olarak açıkladığı gazeteci Talat Atilla yeni açıklamalarda bulundu. Talat Atilla, “Tereddütsüz bir şekilde yineliyorum… Bana haberi getiren aktif bir CHP Milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu’na ‘yüzde yüz’ diye onaylatmıştır” dedi.

Gazeteci Talat Atilla, Twitter’dan yaptığı açıklamada, ‘Beştepe’ye giden CHP’li’ tartışması hakkında yeni açıklamalar yaptı.

Daha önce kaynağının CHP’li olduğunu ve haberi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun onayıyla verdiğini söyleyen Atilla, yeni açıklamasında, kaynağının halen milletvekilliği yapan bir CHP’li olduğunu vurguladı.

‘KENDİMİ HATALI BULDUĞUM İKİ KONU VAR’

“Yakın zaman da yüreğimi rahatsız eden, kendimi hatalı bulduğum 2 konu var” diyen Atilla, “Bir tanesi ‘Devlet Bahçeli öldü’ diyenlere yanıt verenlere yanıt verirken ‘Siyasete devam edemeyebilir’ kelimem, diğeri ise hiçbir lidere özel bir sevgi ya da nefret taşımama rağmen amacım sadece gerçeği aramak olmasına rağmen Saray’a çıkan CHP’li haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hasmıymışım gibi algılanmama neden olan haber iştahım. Vicdanıma borçlu olduğum 2 yanıt bunlardır. Bu iki konudan dolayı üzgünüm” dedi.

19-11/27/screenshot_2.jpg

‘TEREDDÜTSÜZ BİR ŞEKİLDE YİNELİYORUM’

Talat Atilla, kendi haber kaynağında ısrarcı olduğunu vurgulayarak, “Tereddütsüz bir şekilde yineliyorum… Bana haberi getiren aktif bir CHP Milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu’na  ‘yüzde yüz’ diye onaylatmıştır” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla