EĞİTİMSON DAKİKA

Milli Eğitim Bakanı o mesajı paylaştı!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk kendisine bir velinin ulaştırdığı o mesajı paylaştı. Selçuk açıklamasında “Bilecik Fen Lisesi’nden velilere giden bir mesaj. Öğrencisinin halinden haberdar olan ve nezaket dilini bırakmayan bir yönetici, bir öğretmen” dedi. Mesaj çok sayıda beğeni aldı.Milli Eğitim Bakanı o mesajı paylaştı. Bilecik Fen Lisesi’nden velilere okulda hafta sonu yapılacak toplantı için bir mesaj atıldı. Mesajda şu yazıyordu: Şu dünyada her şeyin en iyisine yalık çok özel gencin ailesine; zaman ne olursa olsun durdurulması imkanısız bir kavram. İyi-kötü geçiph gidiyor günler biz farkına varmasak da.Dün beşiğini salladığınız çocuğunuz artık bir liseli. İstekleri, ihtiyaçları ve beklentileri çok farklı. Öğrencimizin durumunu görüşmek üzere okulumuzdaki toplantımıza katılmanızı rice ediyorum”

Bir veli bu mesajı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ulaştırdı. Bakan Selçuk da bu mesajı sosyal medya hesabında
“Bilecik Fen Lisesi’nden velilere giden bir mesaj. Öğrencisinin halinden haberdar olan ve nezaket dilini bırakmayan bir yönetici, bir öğretmen. Ve duyduğu mutluluğu mesajı bana ulaştıraran bir veli. Aile ve okulun uyumu çok önemli…” diyerek paylaştı. Bu paylaşım çok sayıda beğeni aldı.

Ziya Selçuk

@ziyaselcuk

Bilecik Fen Lisesi’nden velilere giden bir mesaj. Öğrencisinin halinden haberdar olan ve nezaket dilini bırakmayan bir yönetici, bir öğretmen. Ve duyduğu mutluluğu mesajı bana ulaştıraran bir veli. Aile ve okulun uyumu çok önemli…

View image on Twitter

10.6K

Twitter Ads info and privacy
1,985 people are talking about this
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla