GÜNDEMMANSETSON DAKİKA

İstanbul’da sahte alkol faciası: 7 kişi öldü

Türkiye genelinde sahte alkol nedeniyle ölüm sayısında artış yaşanıyor. İstanbul'da sahte alkolden zehirlenme sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 7'ye yükseldi.

Kent genelinde sahte alkolden 7 kişi yaşamını yitirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sahte alkol satışı yapan şüphelileri yakalamak için yürüttüğü çalışmanın sürdüğü bildirildi.

İstanbul polisi dün kentte düzenlediği operasyonlarda 6 kişiyi gözaltına almıştı. Gözaltına alınan 3 kişi, adliyeye sevk edildi

İzmir

İzmir’de sahte içki tüketmeleri nedeniyle 18 kişinin hayatını kaybettiğini 20’den fazla kişinin de tedavisine devam edildiğini söyleyen İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, durumu kritik olan hastalar olduğunu ve hala hastanelere başvuran vatandaşların da olduğunu söyledi.

Aşkın, gece saatlerinde FETÖ’nün Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik’teki sözde yapılanmasına ilişkin operasyonda da gözaltı sayısının 92’ye yükseldiğini açıkladı.

Zonguldak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sahte alkol tüketen 1 kişi hayatını kaybederken, bir kişide komaya girdi.

Mersin

Mersin’de sahte alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi gören bir kişinin daha dün gece hayatını kaybettiği bildirildi. Böylece kentte son bir haftada sahte alkolden ölenlerin sayısı 6’ya yükseldi.

Muğla

Bodrum’da da sahte içkiden zehirlendikleri iddia edilen 2 kişi hayatını kaybetti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla