HAKIMIZDA

Bhabertv 2012 Haziran ayında kurulmuş olup Türkiye ve dünya gündemini takip eden güncel bir haber sitesidir. Güçlü ekibi ve deneyimli kadrosuyla güncel haber sitemiz bhabertv.com bünyesinde UygurHaberAjansı UHA adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurucusu Merhume Gülşen UYGUN tarafından kurulmuş olup sahipliğini Birol UYGUR yürütmektedir. Misyonumuz ve vizyonumuz her zaman teraziyi eşit tutmak,vatandaş ve devlet arasında köprü görevini görmektir.

bhabertv.com; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Teknoloji, Yurt Haberler ve diğer kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcılarının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber sitesidir.

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşıyoruz. Biz haberi okura ulaştıran aracılar olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke ediniyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin iyi haber veya kötü haber, müjdeli haber ya da kara haber olmasıyla ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okuyuculara sadece gerçeği, sadece olanları, aktarıyoruz.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler haberciyiz. Görevimiz haberi alıcısına zamanında ulaştırmaktır.


Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla