SON DAKİKASPOR

Beşiktaş Başkanı Çebi Hakemlere Sert Çıktı

Fenerbahçe Beşiktaş maçında 3-1 kaybeden Beşiktaş bunun üzerine yönetim kurulu üyeleriyle olağan üstü toplantı düzenlemiştir. Derbideki hakem hataları nedeniyle gerçekleşen toplantının ardından Vodafone Arena’da Ahmet Nur Çebi basın toplantısı düzenledi ve açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu tam kadro hazır bulunurken Nur Çebi maç öncesi yapılan anons ve şarkılarla taraftarların galeyana getirilmesi manidardır diye konuştu.

 

Skandal Kararlar Rezalete Dönüştü

Tüm takımlar için adalet istediklerini söyleyen Başkan Çebi hakem adaleti istediklerini, Beşiktaş’ın lehine verilen kararları bizim kabul etmemiz söz konusu olamaz. Bedeli ne olursa olsun bu düşünceden vazgeçmeyeceğiz. Henüz iki ayını doldurmamış bir yönetim ve ülke futbolunun koşullarını iyi biliyoruz. Asla ayrıcalık istemiyoruz. İlk günden itibaren sadece adalet istedik. Tek başımıza kalsak da bu tavrımızdan vazgeçmeyeceğiz. Adil bir futbol için savaşacağız. Fıtbol düzeninin olduğu gibi sürmesini isteyenler bizden uzak dursun. İstemeyenler ise safları sıklaştırıp yanımızda olsun. Hakemler futbolu yöneten kişilerdir ve adil olmak zorundadırlar. Benim takımım iyi performans göstermemiş olabilir. Bu bizim iç meselemizdir. Size ne! Hakem bilet kesemez mağdur edemez. Herkes işini yapacak iyi olan kazanacak. Kaybedende kendini geliştirecek. Dün akşamı hiçbir Beşiktaş’lı unutmayacak. Unutursak aynı rezaleti tekrar yaşarız. Dün maçtan önce maç sırasında ağır küfürlere mağruz  kaldıklarını söyleyen Ahmet Nur Çebi , Ali Koç’un maçın ardından yanına gelip özür dilediğini söyledi ve bu tavrı kameralar önünde sergiledi. Teşekkür etti ve özür dilemenin erdemlik olduğunu söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu kuralları dün geceden memnunlar mıydı, vicdanları rahat mıydı? Tüm ülke rezaleti izledi en azından çıkıp taraftarlardan özür dilemeleri gerektiğini düşünüyorum  dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla