SON DAKİKASPOR

Afrika Kupasını kazanan Cezayir’in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı’nı görmezden geldi!

Afrika Uluslar Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan ülke Cezayir oldu. Mısır’da düzenlenen Afrika Uluslar Kupası’nda Cezayir, Senegal’i Baghdad Bounedjah’ın attığı golle devirdi ve kupanın sahibi oldu. Öte yandan kupa seremonisinde Manchester City’nin Cezayirli yıldızı Riyad Mahrez’den geceye damga vuran hareket geldi. Mahrez’in Cezayir’in kupa şampiyonluğu kadar gündem olan hareketi ise seremonide Mısır Başbakanı’nın elini sıkmaması oldu. Mısır’da şimdiki Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi darbeyle seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’yi görevinden uzaklaştırıp hapse attırmıştı. Muhammed Mursi ise geçtiğimiz ay hayatını kaybetti.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Afrika Kupasını kazanan Cezayir Milli Takımının kaptanı Riyad Mahrez, kupa töreni sırasında Mısır Başbakanı ve Mısır Spor Bakanını görmezden geldi.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino’yla tokalaşmasının ardından Mısır Başbakanı Mustafa Madbuli ve Mısır Spor Bakanı’nı görmezden geldi.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Kaptan Riyad Mahrez kupayı alarak sevincini takım arkadaşlarıyla paylaştı.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

O sırada Mısırlı Başbakan ve Spor Bakanı ise şaşkınlık yaşadı.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Bu anlar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Mahrez’in hareketi sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından beğenildi.Afrika Kupasını kazanan Cezayir'in yıldızı Riyad Mahrez Mısır Başbakanı'nı görmezden geldi!

Mahrez ve takım arkadaşları seremoni sonrasında taraftarlarla sevinçlerini doyasıya yaşadı.

 

 

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla