YAZARLAR

HUZURLU BİR TÜRKİYE HEPİMİZE LAZIM !

Türkiye’miz maalesef yine zor günlerden geçiyor.

Hain darbe teşebbüsünün ardından hala tam olarak normalleşemedik.

Ülkemizi ulusal ve uluslararası alanda zor durumda bırakmaya çalışan karanlık güç odakları var gücüyle sinsice ve şeytanice çalışmalarına devam etmekte ve her türlü kanlı senaryoyu sahnelemekten geri durmamakta.

Sürekli bir korku iklimi oluşturulmaya çalışılmakta, milletin nefes almasına tahammül dahi edilememekte. Millet sokağa çekilmeye çalışılmakta ve çatışma ortamı tetiklenmekte.

Ülkedeki bir takım etnik, dini, sosyal ve kültürel farklılıklar kullanılarak vatandaşlar birbirine hedef gösterilmekte.  Türkiye’nin uluslararası arenadan bertaraf edilerek bir kenara itilmeye çalışılması ve sahip olduğu stratejik ve jeopolitik konumu itibariyle  gücünü yitirmesi, etkisiz hale getirilme çabası neticesinde devletler muvazenesinde önemini yitirmesi hedeflenmekte.Kısacası güçlü bir Türkiye istenilmemekte.

Peki niye güçlü bir Türkiye istenilmiyor?

Ve de niçin Türkiye hedef gösteriliyor ?

Bu soruların cevabı çok basit görünse de oldukça karışık ve de karmaşık. Ancak basitçe birkaç cümle ile özetlersek…

Türkiye Cumhuriyeti emperyalist ve sömürgecilerin hala en büyük düşmanı. Tabiri caizse ayaklarında pranga.

Türkiye Cumhuriyeti mazlumların en güçlü dostu, koruyusu ve kucaklayıcısı,

Türkiye Cumhuriyeti hala İslam aleminin tek umudu, 

Türkiye Cumhuriyeti darbelere, ayaklanmalara, başkaldırılara ve her türlü terörizm, saldırı ve sabotajlara rağmen ayakta,

Türkiye Cumhuriyeti hala sahip olduğu coğrafyada caydırı ve etkin bir güce sahip,

Bahsettiğimiz maddeler başlıca aklımıza gelenler.

Bunları aklından zoru olmayan, düşünme yetisini kaybetmemiş her aklı selim olan anlayabilecek düzeyde olsa gerek.

Lakin bunları anlamayan, anlamak istemeyene karşı verilecek cevap çok net ve çok sert olacaktır. Devletimiz ve Milletimiz gereken cevabı verecektir.

Etrafımızda bir anda mantar gibi türeyen kalleş terör örgütleri ve onları maşa olarak kullanan alçak emperyalist zavallı güçler her zaman ki gibi tarumar olup, boynunu bükerek arkasına bakmadan kaçacak, kendi coğrafyalarına döneceklerdir. Ancak bunları içeride destekleyen hainler ise onlar kadar şanslı olmayabilirler. O yüzden bizler buradan uyarıyoruz…

Vazgeçin bu haince emellerinizden ve hatanızdan dönün!

Türk milletine sığının af dileyin!

Bırakın silahlarınızı ve teçhizatlarınızı, Türk adaletine teslim olun!

Askerimizi, polisimizi,öğretmenimizi, öğrencimizi, annelerimizi, babalarımızı, çocuklarımızı kısacası masum vatandaşımızı şehit etmeyin!

İhanet etmeyin, hainlik yapmayın!

Bedelini canınızla ödersiniz ve de hain amaçlarınıza asla ve asla ulaşamazsınız!

Silahlarınız başlarınızda parçalanır, inlerin yerle bir olur, dağlar tepeler sizlere dar gelir.

Sokaklara dökülen marjinaller sizler de artık bırakın direniş safsatasını. Kime ve niye direniyorsunuz? Devlete ve millete direnme ne zaman hak oldu? Ne zaman adalet yakarak yıkarak tecelli etti?

Gezi ruhu dediğiniz nedir? Hangi ruh?

Olsa olsa akli dengesi bozuk olanların ruhudur bu. CHP, HDP ve bunların uydu partileri ve gayrimeşru uzantıları sokaklardan sizler de elinizi eteğinizi çekin.  Meşru yol ve vasıtalardan haklarınızı arayın. Toplumu ayrıştırmayın, vatandaşı karşı karşıya getirmeyin, birbirine kırdırmayın, emperyalistlerin de ekmeğine yağ sürmeyin.

Biz bu yazımızı yazarken hiçbir baskı ve tesir altında kalmadan ve hiçbir merci ya da güç tarafından hedef gösterilmeden inandığımız ve amaçladığımız hedefler doğrultusunda bütün samimiyetimizle ele aldık. Bu yüzden değerli okuyucularımızdan yazımızı dikkatli bir şekilde incelemelerini rica ediyoruz ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda  objektif bir bakış açısı ile olaylara yaklaşmalarını temenni ediyoruz. Çünkü Türkiye’miz bir tane ve de başka bir ülkede de yaşamak istemiyoruz. Huzurlu ve yaşanabilir bir Türkiye için lütfen herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi dileğiyle…

Saygılarımızla…

BHABERTV

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla