HESABIM
Üye Ol

Yerlitaş: Ucuz bir yanıltma taktiği

Yerlitaş: Ucuz bir yanıltma taktiği
Haberin Tarihi: 23 Kasım 2017

Gittiği gece kulübünde Instagram hesabından canlı yayın yapan modacı Nur Yerlitaş’ın “Ne yapayım Allah Allah, şehitler mehitler!” sözleri ortalığı karıştırdı. Bunun üzerine Nur Yerlitaş’tan açıklama geldi.

Yerlitaş’ı topa tutan yüzlerce kullanıcı ünlü modacıya öfke yağdırdı: ‘Saygısız!’, ‘Halt etmişsin’, ‘Yuh olsun sana!’, ‘Küçük beyin!’

SERKAN KAYA, NUR YERLİTAŞ’I KLİPTEN ATTI!

Modacı Nur Yerlitaş’ın, dün katıldığı bir davette şehitler için kullandığı skandal sonrası Serkan Kaya’nın klibinden çıkarıldı.

Serkan Kaya, ‘Kara Gözlüm’ şarkısının klibinde Nur Yerlitaş ile kamera karşısına geçmişti.

Posta Gazetesi’nin haberine göre; Yerlitaş’ın şehitler için söylediği skandal sözler sonrası gelen tepkiler üzerine Kaya, klibi yayınlamaktan vazgeçti.

Klip yeniden montaja girecek ve ünlü modacının olduğu sahneler çöpe atılacak.

Nur Yerlitaş gelen yoğun tepkiler üzerine şu açıklamayı gerçekleştirdi:

“Ben Nur Yerlitaş.

Benim hayata bakışımı, duruşumu beni uzaktan yakından tanıyan herkes bilir. Ucuz bir yanıltma taktiğiyle beni tüm sevenlerimin gözünde karalamaya çalışan kötü ruhlar asla sevinmesinler çünkü ben o kalıplara sığdırılamayacak kadar büyük yüreği olan bir kadınım.

“UCUZ BİR YANILTMA TAKTİĞİ”

Çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur: sevenlerimin benden sık sık talep ettiği canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin ‘şehitler var’ yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ben de ‘napayım Allah Allah istediklerini söylesinler’ dedim.

Benim bu bir cümlemi alarak yaktıkları bir ateşe beni atmaya çalışan bu kirli kalpli insanların rahatsızlığım sebebiyle düzenli ilaç alıyor olmakla içki içemediğimi unutup Elimdeki soda bardağına “içki” demesi de aynı yozlaşmış zihniyetin ürünüdür.

Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez.

Allah ıslah etsin onları diyorum ve takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyorum.

Saygılarımla.”

Bir Yorum Yazın