HESABIM
Üye Ol

Yerli otomobilde flaş gelişme… Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklayacak

Yerli otomobilde flaş gelişme… Cumhurbaşkanı Erdoğan o tarihte açıklayacak
Haberin Tarihi: 29 Mayıs 2018

Yerli ve Milli Otomobil Fabrikasında kurulacak şirketle ilgili atanması beklenen CEO`ya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı… Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil CEO’sunun şuan belli olduğunu ve perşembe günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklayacağını söyledi.

Kastamonu’da ziyaretlerde bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,yerli otomobil fabrikası ile ilgili basında Filyos’un şansının yüksek olduğu yönünde çıkan bilgilerin doğru olmadığını belirterek, sözlerinin farklı lanse ettirildiğini ve 22 ilin şansının hala devam ettiğini kaydetti.

Yerli ve Milli Otomobil Fabrikasında kurulacak şirket ile ilgili atanması beklenen CEOile ilgili de konuşan Bakan Özlü, özetle şöyle konuştu:

“CEO ile ilgili gelişmeler var. CEO şuan için belirlendi. İsmi benim değil SayınCumhurbaşkanımızın açıklaması daha doğru olur. Sayın Cumhurbaşkanımız ismi açıklayacak. Perşembe akşamı Sayın Cumhurbaşkanımız bir televizyon kanlında vereceği röportajda bu konuları cevaplayacaklar”

Bir Yorum Yazın