HESABIM
Üye Ol

Trabzon Havalimanı’na İniş Yapan Ankara Uçağı Pistten Çıktı

Trabzon Havalimanı’na İniş Yapan Ankara Uçağı Pistten Çıktı
Haberin Tarihi: 14 Ocak 2018

Trabzon Havalimanı’na iniş sırasında bir yolcu uçağı, pistten çıktı. Uçak pist dışındaki toprak alana girerken, kazada ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralananın olmadığı öğrenildi. Yolcuların tahliye edildi.

Edinilen bilgiye göre, Ankara’dan kalkan ve Trabzon Havalimanı’na iniş yapan bir yolcu uçağı pistten çıktı. Olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olayda yaralananların olduğu ve uçakta bulunanların tahliye edildiği kaydedildi.

TRABZON’DA UÇAK PİSTTEN ÇIKTI

Trabzon’da bir yolcu uçağı iniş yaptığı sırada pistten çıktı. Olayda yaralananların olduğu öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Ankara’dan kalkan ve Trabzon Havalimanı’na iniş yapan bir yolcu uçağı pistten çıktı. Olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olayda yaralananların olduğu ve uçakta bulunanların tahliye edildiği kaydedildi.

 

TRABZON VALİSİ: YARALI YOK

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ankara’dan Trabzon’a gelen uçağın iniş yaptıktan sonra pistten dışarıya çıktığını söyledi. Yavuz, yolcuların tahliye edildiğini belirterek “Herhangi bir yaralı yok.” dedi.

TRABZON HAVALİMANI UÇUŞ TRAFİĞİNE KAPATILDI 

Apron, uçak iniş kalkışına tamamen kapatıldı. Uçağın pistten çıktığı noktaya itfaiye ve ambulans sevk edildi.

Bir Yorum Yazın