HESABIM
Üye Ol

Meral Akşener icin Toplu İstifa

Meral Akşener icin Toplu İstifa
Haberin Tarihi: 13 Eylül 2017

Uzun yillar Batman da Mhp il baskanligi ve Mhp Batman birinci sıra Milletvekilliği adaylığı  icin calısmalar yürüten Muray Okay süpriz bir kararla Mhp den toplu bir sekilde istifa ettiklerini açıkladı.Mhp liler dün Batman yuksek secim kuruluna giderek istifa dilekcelerini sundular. Partiden istifa eden MHP eski Batman İl Baskanı Murat Okay konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda  bulundu.

Meral Akşener’in kuracağı yeni partide bulunacağız. Bu partide artık eskisi gibi sağcı, solcu yok. Merkez bir parti olacak” dedi. MHP eski Batman İl Başkanı Murat Okay, sözlerini kısaca şöyle sürdürdü, “MHP’nin kurumsal yapısıyla ters düşenlerin zaten bizde işi yok. Bizim de onlarla işimiz yok. Onlardan da hiçbir beklentimiz yok. Allah yollarını açık etsin.

Batman ,İlçeler ve köylerinde benimle yürüyen tüm dost ve hemşehrilerimin MHP den istifa ettiklerini bildirmek istiyorum. Bundan böyle yapacağım tüm çalışmalar Meral Akşener alanında olacaktır. Ben ve ekibim bu yönde karar aldık ve aldıgımız karardan da son derece mutluyuz.  İsteyen istediği yere de gidebilir” dedi.

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın