HESABIM
Üye Ol

Konutta cazip kampanyalar fiyatlar indi faizler sıfırlandı

Konutta cazip kampanyalar fiyatlar indi faizler sıfırlandı
Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2018

Müteahhitler başlattıkları kampanyalarla bayram tatilini fırsata çevirmek isteyenler için dikkat çekici kampanyalar hazırladı. Firmalar, projelerde olduğu kadar düzenledikleri kampanyalarla da birbirleriyle yarışıyor.

Konut kredisi faiz oranlarının aylık yüzde 2’nin üzerine çıktığı dönemde, firmaların kimi fiyatı indirdi, kimi faizi sıfırladı, kimi peşinatı düşürdü. Bazı firmalar kira garantisi sunarken, bazıları da ara ödemeyi kaldırdı. Ben evimi peşin alırım diyenler için de yüzde 25’e varan indirimler uygulanıyor. Habertürk’ten Erdem Aktürk’ün haberi…

5 SEÇENEK BİR ARADA
Sur Yapı, gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları için bayrama özel 5’i bir yerde kampanyası başlattı. Sur Yapı’nın iki şehir, 12 ilçedeki 15 projesini kapsayan kampanya peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksit imkanı sunuyor. Kampanyada ayrıca tamamı peşin ödemelerde yüzde 25 indirim yapılacak. Kampanya stoklarla sınırlı olacak.

TESLİME KADAR KİRAYI ÖDÜYOR
Teknik Yapı, Yücelpark, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde teslim tarihine kadar alıcılara kira ödemesi yapıyor. Kampanya kapsamında ayrıca liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. Peşinatı yüzde 5’e düşüren firma ara ödemelerden sonra kalan yüzde 65 için kendi bünyesinde 72 ay 0,98 faiz uyguluyor.

PEŞİNATSIZ, ARA ÖDEMESİZ ÖDEME PLANI
DAP Yapı, İstanbul’daki projesi Teras Kule ve İzmir’de gerçekleştirdiği DAP İzmir projesi için  peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı sunuyor. İki projede ayrıca 1 yıl kira garantisi veriliyor. Validebağ Konakları projesinde ise yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkanının yanı sıra; peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi sunuluyor.

BAYRAMI YÜZDE 20 İNDİRİMLE KARŞILIYOR
Babacan Holding, bayram süresince satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde yüzde 20 indirim sunuyor. Kampanya kapsamında yatırımcılar, Babacan Premium Projesi’nden 319 bin TL’ye, Babacan Port Royal projesinden de 341 bin TL ‘ye ev sahibi olabiliyor.

BAYRAMA ÖZEL EK İNDİRİM
Lens Yapı, Lens İstanbul projesinde tüm ödeme koşullarına ek yüzde 2 indirim uyguluyor. Yıl sonuna kadar teslimlerin tamamlanacağı proje için yüzde 25 peşin 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 10 indirime ek yüzde 50 peşinat, geri kalan tutarı 30 Mart 2019 tarihine göre yüzde 50 ödeme imkanı bulunuyor.

48 AYDA VADE FARKI YOK
Şua İnşaat, Fikirtepe’de konumlanan projesi Elite Concept’te başlattığı teslime özel kampanyasını Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor. Arife günü ve bayramın üçüncü gününden itibaren satış ofisi açık olacak Elite Concept’te kampanya kapsamında yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz sunuluyor.

YÜZDE 15’İ 1 YIL SONRA ÖDENİYOR
Çukurova Gayrimenkul’ün, Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon’da başlattığı kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ödeyerek iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim daire sahibi olunabiliyor. Konut tutarının yüzde 15’ini bir yıl sonra vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Kalan yüzde 80’lik tutar ise banka kredisiyle ödenebiliyor.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın