HESABIM
Üye Ol

Kaptan Osman Çakmak’ın en acı günü: Annesi vefat etti babası yoğun bakımda

Kaptan Osman Çakmak’ın en acı günü: Annesi vefat etti babası yoğun bakımda
Haberin Tarihi: 3 Şubat 2019

Ampute Milli Takımı’nın kaptanı Osman Çakmak’ın anne ve babası sobadan sızan gazdan zehirlendi. Yaşanan olayda Çakmak’ın annesi hayatını kaybetti, babası ise yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Tokat Devlet Hastanesine babasını görmeye gelen Osman Çakmak gözyaşlarını tutamadı.

Tokat’ın Zile ilçesinin Narkışla köyünde ikamet eden Osman Çakmak’ın annesi Sultan Çakmak (68) ile babası Ömer Çakmak (85) sobadan sızan gazdan zehirlendi. Yaşanan olayda Sultan Çakmak hayatını kaybederken durumu ağır olan Ömer Çakmak Zile Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından Tokat Devlet Hastanesine sevk edildi.

 Osman Çakmak'ın annesi Sultan Çakmak ile babası Ömer Çakmak.
Osman Çakmak’ın annesi Sultan Çakmak ile babası Ömer Çakmak.
Acı olayı haber alan Osman Çakmak memleketi Zile’ye oradan da babasını görmek için Tokat Devlet Hastanesine geldi.

Çakmak burada yaptığı değerlendirmede, “Biz inançlı insanlarız. Beklenmedik bir şey oldu. Hep söylediğimiz buydu. Bir an önce anne babanın elini öpmek lazımmış. Avrupa Şampiyonası, Dünya Şampiyonası derken anne ile zaman geçirme şansımız olmadı. Bu süreçte yükü hep abime attım. O da kurtaramadı” şeklinde konuştu.

Osman Çakmak'ın acı günü: Bir an önce annenin elini öpmek lazımmış

Osman Çakmak’ın acı günü: Bir an önce annenin elini öpmek lazımmış

Ampute Milli Takımı’nın kaptanı Osman Çakmak’ın anne ve babası sobadan sızan gazdan zehirlendi. Yaşanan olayda Çakmak’ın annesi hayatını kaybetti, babası yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Çakmak’ın annesinin vefatı üzerine söyledikleri ise yürek burktu.

Bir Yorum Yazın