HESABIM
Üye Ol

BANKALAR AĞALARA HİZMET EDİYOR…

Türkiye’de birçok bankanın maalesef hizmet anlamında terazisini eşit tutmadığını ifade etmek istiyorum. Uzun süre meslek hayatımda birçok alanda farklı şikayet ve ihbarlarla konuları ele aldık. Ancak son günlerde banka yetkililerinin ağalarla müşterek bir şekilde yaşam sürdürdüğü de gelen şikayetler arasında yer almaktadır. A,B,C ve Z banka ismi önemli değil. Önemli olan banka müşterilerinin mağdur olmamasıdır....

Yazar: GAZETECİ GÖZÜYLE - Yazının Tarihi: 20 Mayıs 2017

Türkiye’de birçok bankanın maalesef hizmet anlamında terazisini eşit tutmadığını ifade etmek istiyorum.

Uzun süre meslek hayatımda birçok alanda farklı şikayet ve ihbarlarla konuları ele aldık.

Ancak son günlerde banka yetkililerinin ağalarla müşterek bir şekilde yaşam sürdürdüğü de gelen şikayetler arasında yer almaktadır.

A,B,C ve Z banka ismi önemli değil.

Önemli olan banka müşterilerinin mağdur olmamasıdır.

Ve hatta banka çalışanlarının da telefonda ağaların bankaya gitmeden bile işlemlerini hediye karşılığında gerçekleştiği de verilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Bu yazıyı yazarken bile inanın vatandaşın banka çilesini günü birlik gözlemlemekteyim.

Buradan banka genel müdürlüğü yetkilerine bu durumu ihbar ediyoruz.

Umarız bu ihbarımıza kulak asan olur.

Bir an önce yanlışlıklar giderilir ve vatandaşlar arasında oluşturulan ikilikler son bulur.

Türkiye muz cumhuriyeti değildir.

Adalet her birimize gereklidir.

Zengin olanın fakir olandan ayrı bir statüsü yoktur.

Tek isteğimiz herkese eşit hizmetin sunulmasıdır.

Gerçi bu yazdıklarımız bazılarını rahatsız edebilir fakat biz buradan rahatsızlığımızı dile getirip, bu kendini bilmezlerin kendilerine çeki düzen vermesini ve kendilerini ayrıcalıklı ve üstün bir konumda olduğunu iddia edenlerin herhangi bir vatandaşımızdan üstün olmadıklarını korkusuzca ve ısrarla söylemeye devam edeceğiz.

Kamuoyundan beklentimiz bu tür durumlarla karşılaştıklarında bizlere 7/24 telefonlarımızdan ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ihbarlarını bildirmeleridir.

Umarız bundan sonraki yazımızda daha güzel gündemleri siz sayın okuyucularımızda paylaşmak dileğiyle, kamuoyuna saygılarımızla…

Bir Yorum Yazın