HESABIM
Üye Ol

Ali Koç’dan Aziz Yıldırım’a: Kavga etmek istiyorsan ederiz

Ali Koç’dan Aziz Yıldırım’a: Kavga etmek istiyorsan ederiz
Haberin Tarihi: 2 Haziran 2018

Fenerbahçe Kongresinde gerilim zirveye tırmandı. Başkan adayı Ali Koç, Aziz Yıldırım’a “Sayın başkanım çok rahat yalan söylüyorsunuz. Kavga etmek istiyorsanız ederiz.” dedi. Fenerbahçe Olağan Kongrede başkanlık seçimlerinde tansiyon sürekli zirvede. Başkan adayı Ali Koç, Aziz Yıldırı’ın konuşması sonrası söz alıp kürsüye çıktı. Koç, “İstediğimiz noktaya geldik. Zaten ben bu noktayı uzun zamandır istiyordum. Televizyona çıkalım dedim, istemediniz. Kavga etmek istiyorsanız yapalım.” dedi.

Ali Koç’un konuşmasından satırbaşları:

“NE OLDU BURAYA GELİP KÜKRÜYORSUNUZ”

Küçükken ebelemece oyunu oynardık. Sayın başkan, çıkalım konuşalım dedim, defterleri açalım. Ne oldu da buraya gelip kükrüyorsunuz? Sizin bir tarzınız var. Son dakika atarsınız topu, kimsenin cevap verecek imkanı kalmaz.

“SAYIN BAŞKAN ÇOK RAHAT YALAN SÖYLÜYORSUNUZ”

Sayın Başkan o kadar rahat yalan söylüyorsunuz ki ben üzülüyorum bir Fenerbahçeli olarak bu yalanlardan. Yakışıyor mu 20 yıllık tahtını sürdürmek için böyle şeyler yapmak. Yakışıyor mu büyük başkan?

“GALATASARAYLI BEŞİKTAŞLILARI FENERLİ YAPMAYI KASTEDİYOR”

Sayın Başkan sizin bir gün herkes Fenerbahçeli olacak derken Galatasaraylıları, Beşiktaşlıları Fenerbahçeli yapmayı kastettiğinizi sanmıyordum.

“TOPUNUZLA TÜFEĞİNİZLE GELİN”

Kürsü gerisindeki yönetim kurulunun oturduğu masadan sataşma olunca Ali Koç, “Getirin neyiniz varsa getirin. Topunuzla tüfeniğinizle gelin…” dedi.

“FETÖ PROJESİ OLDUĞUMU ANLATTI”

Selim Soydan bana geldi. Bana, ona benim nasıl bir FETÖ projesi olduğumu anlattığınızı anlattı.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın